bof yapi
bofdesign bofyapı bofturizm

Bof Yapı

Yapı-inşaat alanında taahhüt hizmeti veren

ve nitelikli yaşam alanları üreten  grup şirketlerimizdendir.

 

Hazırladığı bir çok projeye başarılı bir şekilde imza atan firmamız, toplu konut, iş merkezi, otel gibi uzmanlık gerektiren alanlarda faaliyetlerine devam etmekte ve müşterilerine yüksek kalitede hizmet sunmaktadır.

 

Gerek kendi varlığı olan araziler üzerinde yaptığı projeler gerekse de kat karşılığı taahhüt projelerini hayata geçirmektedir. 2013-2015 yılları içerisinde bitirilmesi hedeflenen İstanbul’un yeni cazibe merkezi olan Ataşehir, Ümraniye Şerifali, Bakkalköy, Tantavi’deki projeler ve teslim veya işletme aşamasında olan Bursa, İzmir projeleri ile Türkiye’nin metropol şehirlerinde özellikle finans merkezi, üniversiteler ve hastaneler gibi kuruluşların yoğun olduğu bölgelerde yatırım yapmayı tercih etmektedir.

 

İnşaatlarda kendi tasarım ve üretim gücünden faydalanarak sadece yaşanılabilir alanlar yaratmayı kendine hedef edinen ‘‘bizler’’ satış sonrası da hizmetlerini ayrıca destek@boftasarim.com ile devam ettirmekte, sürekli gelişen teknolojiyi takip ederek yaptığı her projesini en ince ayrıntısına kadar tasarlayan firmamız kaliteden hiçbir zaman taviz vermemektedir.

 

Kendi öz sermayesi ile yaptığı inşaatlarını bitirmeden satmayan, maketler üzerinden satış yapmayı benimsemeyen birimimiz, hayallerini ortaya koymadan hayal satmadığını yaptığı bütün projelerde ispatlamış ve inşaat yaptığı her bölgede tercih sebebi ve aranılan bir firma haline gelmiştir.

TÜM HAKLARI SAKLIDIR © 2014 BOF MİMARİ TASARIM AHŞAP METAL İNŞAAT UYGULAMA İMALAT SAN. ve TİC LTD. ŞTİ.

TÜM HAKLARI SAKLIDIR © 2014 BOF MİMARİ TASARIM AHŞAP METAL İNŞAAT UYGULAMA İMALAT SAN. ve TİC LTD. ŞTİ.