bof grup

TÜM HAKLARI SAKLIDIR © 2014 BOF MİMARİ TASARIM AHŞAP METAL İNŞAAT UYGULAMA İMALAT SAN. ve TİC LTD. ŞTİ.

STAJ BAŞVURULARI bofdesign
Geleceğimiz Gençlerimiz...Öğrencilerin lise ve üniversitelerden edinmekte oldukları teorik bilgilerin yanı sıra iş hayatını tanımaları, iş deneyimi kazanmaları ve hayata hazırlanmalarına katkıda bulunmak amacı ile lise ve üniversite öğrencilerine sağladığımız staj olanaklarında öğrencilerin gelişimine destek verip onları iş hayatına hazırlarken, şirketimizin gelecekteki potansiyel insan kaynağını da belirlemeyi hedefliyoruz.
Lise Stajları • İnsan Kaynakları koordinasyonunda şirket genelinde her yılın Mayıs ayı başında bölümlerin öğrenci sayısı, meslek alanı, ve staj günlerini içeren stajyer ihtiyaçları belirlenerek işbirliği halinde olunan okul müdürlükleri ile paylaşılır. • Staj yapması kesinleşen öğrencilerin okulları tarafından onaylanan meslek eğitim sözleşmeleri eğitim öğretim yılı başlangıç haftası içinde İnsan Kaynakları’ na ulaştırılarak staj süreci başlatılır. • Lise stajyerlemize çalışmalarının karşılığında, çalıştıkları gün sayısına bağlı olarak belirlenen stajyer ücreti ödenmektedir.
Üniversite Stajları • Üniversite staj başvuruları ve görüşmeler her yıl Nisan-Mayıs ayları içinde yapılır, stajlar Haziran-Temmuz-Ağustos olmak üzere 3 farklı dönemde hafta içi 5 gün olarak gerçekleştirilir. • Staj süreleri stajın zorunlu olup olmamasına ve departman fonksiyonlarına göre değişebilmektedir ancak ortalama staj süremiz bir ay ile sınırlandırılmıştır. • Yaz stajında öncelik staj zorunluluğu olan öğrencilere verilmekte, ön lisans için 1.sınıf veya 2.sınıf, lisans için 3.sınıf veya 4.sınıf öğrencilerinin başvuruları değerlendirilmektedir. • Staj yapması kesinleşen öğrencilerin okulları tarafından onaylanan sözleşmeleri staj başlangıç haftası içinde İnsan Kaynakları’ na ulaştırılarak staj süreci başlatılır. • Stajyer kontenjanları ve öğrencinin öğrenim gördüğü bölümün şirket iş süreçleri ile yakından ilgili olması, İnşaat, Mimarlık, Mühendislik, Üretim, Kalite, Bilişim Teknolojileri gibi teknik alanlar ile Satış, Pazarlama, İnsan Kaynakları, Finans bölümleri öncelikle tercih ettiğimiz alanlardır.
bofyapı bofturizm